Не впізнали виборці: У Харкові нардепи екс-регіонали проривалися на зустріч із Порошенком

Нардепи Володимир Мисик і Анатолій Денисенко, котрі 16 січня 2014 року у складі фракції Партії регіонів голосували за так звані «диктаторські закони», прийшли на відкриття філармонії в Харкові.

Як передає кореспондент Depo.Харків, сьогодні, 14 лютого, президент Петро Порошенко візьме участь у відкритті реставрованої будівлі філармонії та відвідає прем’єрний концерт.

Мисик і Анатолій Денисенко прибули до будівлі філармонії разом. Нардепи спробували пройти кордон правоохоронців, не показуючи ніяких документів. Кілька секунд парламентарів не пропускали, однак пізніше все ж дали добро.

«Не впізнають виборці?», — іронічно запитав Мисика та Анатолія Денисенка чоловік, котрий зустрічав їх за кордоном правоохоронців.

На цей час Мисик і Анатолій Денисенко не входять до жодної фракції у парламенті.

Зазначимо, що на відкриття філармонії можна потрапити тільки за запрошеннями.

Довідка Depo.Харків. Диктаторські закони суттєво обмежували права і свободи громадян. Вони передбачали обмеження доступу до інтернету, заборону руху у колонах більше 5 авто, звільнення від покарання «Беркуту» та посадовців, які скоїли злочини проти активістів Євромайдану, заборону участі у мирних зібраннях у касці, заборону встановлення сцени без дозволу міліції.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X