Низько вклоняємося тим, хто боронить нашу незалежність: Світлична привітала харків’ян зі святом

День незалежності – свято для кожного, в кого Україна в серці, в думках і мріях

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 24 серпня, голова Харківської ОДА Юлія Світлична взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності, що пройшли на площі Конституції у Харкові.

За відомостями прес-служби, до урочистостей долучилися представники громадськості, обласної адміністрації, харківської обласної та міської рад, ветерани АТО, представники духовенства та інші харків’яни.

«День Незалежності – найважливіше свято для будь-якої країни. І кожен українець є частинкою незалежності нашої країни, кожен розбудовує її становлення та міцність, — сказала Світлична. — Сьогодні ми разом із харків’янами відзначаємо День Незалежності в Харкові, святкові заходи також проходитимуть у кожному куточку області. Ми доводимо, що Україна єдина, незалежна та самостійна, і 24 серпня – свято для кожного, в кого Україна в серці, в думках і мріях».

Керівник області висловила окрему подяку українським військовим, які відстоюють нашу незалежність на сході.

«Ми низько вклоняємося тим, хто боронить наші кордони. А також тим, хто в кожному селі, селищі та місті відновлює і укріплює нашу державу. Це головне — кожен відчуває себе українцем, коли всі об’єднуються у скрутні часи, щоб держава була міцною та вистояла у всіх негараздах. Тільки разом ми зможемо перемогти, тільки разом можемо впевнено крокувати до розвитку нашої незалежної України», — наголосила Світлична.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X