Новий головний коп Харківщини: Ким Аваков тамує кадровий голод МВС

Харківську поліцію очолив генерал, який зумів проявити себе і в часи Януковича, і після Революції Гідності

Напередодні перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та очільник Нацполіції Сергій Князєв представили нового керівника Головного управління поліції в Харківській області. Тепер ГУНП України Харківщини очолює Олег Бех.

«Ми всі пам’ятаємо, що відбувалося у місті Харкові у березні 2014 року. І силами нашої поліції вдалося зупинити навалу сепаратизму і повернути мир в регіон. Я вітаю Олега Беха з цим призначенням і прошу далі працювати так, щоб Харків залишався містом номер один у питаннях безпеки», – наголосив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

У свою чергу, очільник Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що Бех гідний стати головою поліції Харківщини, адже він здатен впоратися з усіма викликами, що постали перед прикордонним регіоном. «Олег Бех показав себе досвідченим працівником. І тому прийняте рішення представити його в більшому колективі, саме в Харкові. Він набуде ще більшого досвіду працюючи тут, на кордоні з ворогом», – сказав Князєв.

Вислуга років

Згідно офіційної біографії, Олег Володимирович Бех — генерал поліції третього рангу, народився 3 січня 1976 року в місті Саки Автономної Республіки Крим. Має вищу юридичну освіту – у 2000-му році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю Правознавство.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1996 році на посаді слідчого. Із 2001 до 2010 року працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності Головного управління боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 до 2011 очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.

Із 2011 до 2012 року Бех керував УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, з 2012 до 2014 року — УБОЗ УМВС в Миколаївській області, а з травня 2014 року до лютого 2015 року – УБОЗ ГУМВС в Одеській області.

24 лютого 2015 року був призначений на посаду начальника УМВС України в Полтавській області, а з 7 листопада 2015 року очолив ГУНП в Полтавській області.

Кар’єра в УБОЗ

По кар’єрних східцях Бех піднімався як за президента Януковича, так і зараз, після Революції Гідності. Першу високу посаду він дістав у 2011 році та «зростав» за головування в МВС України підслідного нині Віталія Захарченка. Тоді Бех із антикорупційного бюро в Управлінні боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) України заступив на посаду начальника УБОЗу в Івано-Франківській області.

Перші згадки Беха у пресі пов’язані з начебто затриманням його заступника за підозрою в продажу складу напівфабрикатів натуральної шкіри. Пізніше Бех спростував зв’язок із підозрюваним, заявивши, що події відбулися до його призначення.

На посаді керівника УБОЗ УМВС в Миколаївській області преса згадує Беха як організатора кількох гучних затримань представників міської влади за підозрою у корупційних діяннях.

В Одеській області Бех прийшов на посаду після подій 2 травня на Куликовому полі – у часи чи не найбільшої деморалізації особового складу главку. Тоді ситуацію вдалося взяти під контроль і налагодити роботу правоохоронних органів регіону.

З лютого 2015 року Бех очолив Управління МВС у Полтавській області, пізніше – ГУНП України в Полтавській області. За час роботи в Полтаві начальника поліції неодноразово закидали зв’язки із місцевим підприємцем Олександром Павлюченком (відомий авторитет на прізвисько «Саша Браслєт»).

Бехові декларації
У електронній декларації за 2015 рік Бех вказав, що зареєстрований і проживає у Полтаві разом із дружиною Катериною Щербатюк і двома дітьми.

Він повідомив, що подружжя володіє двома київськими квартирами (55,02 кв. м та 158,02 кв. м) і 50% від квартири площею 81,3 кв. м у Києві. При цьому вартість придбаної в 2014 році та зареєстрованої на дружину найбільшої квартири в Києві Бех не вказав. У власності також є два київські гаражі (записані на Щербатюк) та земельна ділянка площею майже 2 га у Вишгородському районі Київської області.

Бех також задекларував без називання вартості надбані з 2006 по 2011 роки три комплекти ювелірних виробів, що належать дружині, два годинники (Breguet та Rolex), колекцію монет і два антикварних вироби.

Подружжя володіє двома автомобілями, що записані на дружину (BMW X5 та Mini Cooper 2010 року випуску).

За підсумками 2015 року Бех задекларував готівкою 45 тис. дол. і 460 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X