Новий сміттєпереробний завод покращить екологічну ситуація в районі Харкова, — Світлична

Комплекс із переробки твердих побутових відходів у Дергачівському районі відповідатиме найсучаснішим вимогам

Як повідомили у прес-службі Харківської ОДА, на цьому наголосила голова ОДА Юлія Світлична, коментуючи рішення Кабінету міністрів України підтримати поданий проект будівництва комплексу з переробки ТПВ у Дергачівському районі.

«Комплекс із переробки ТПВ у Дергачівському районі відповідатиме найсучаснішим вимогам. Його будівництво матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію не тільки в самих Дергачах, але й у місті Харків та прилеглих Золочівському та Харківському районах, — наголосила Світлична. – Крім того, завод зможе в результаті переробки відходів виробляти електричну енергію. Уся необхідна проектна документація була підготована Харківською ОДА та міською радою і передана до Кабміну. Після її затвердження можемо розпочати роботи».

Довідка. Реалізувати проект планують протягом 2017 – 2019 років. Їм передбачено: будівництво сучасного полігону ТПВ у відповідності з вимогами українського та європейського природоохоронного законодавства; рекультивацію діючого полігону твердих побутових відходів; монтаж системи збору полігонного газу на новому та прилеглих існуючих полігонах; монтаж системи утилізації полігонного газу з виробництвом електричної енергії та системи передачі виробленої електроенергії в мережу Національної енергетичної компанії «Укренерго»; будівництво лінії сортування роздільно-зібраних відходів потужністю 40 тис. тонн на рік та змішаних відходів потужністю 80 тис. тонн на рік; будівництво відповідних споруд, інженерних мереж та благоустрій території.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X