Нітрати та вада серця: До Харкова санавіацією доставили немовля у тяжкому стані

Немовля перебуває у інституті загальної та невідкладної хірургії, його готують до операції.

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, 28 січня тримісячний хлопчик у тяжкому стані був доставлений санавіацією з села Мілове до Харківської обласної дитячої лікарні. Інформація про термінову госпіталізацію дитини надійшла о 6:51.

За попередніми даними медиків, дитині стало зле внаслідок отруєння. Батьки приготували дитині харчову суміш на воді, взятої зі свердловини на території домоволодіння.

Під час обстеження в медичній установі Харкова лікарі діагностували у дитини вроджену ваду серця. Наразі немовля перебуває у інституті загальної та невідкладної хірургії, його готують до операції.

Водночас фахівці лабораторного центру відібрали проби води зі свердловини та приготованої харчової суміші. Згідно з інформацією, вказаній у довідці, норма вмісту нітратів перевищена на вісім одиниць.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

Вивчається документація з лікарні та з’ясовуються усі обставини події.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X