Ніякий він не зрадник: Кернес заступився за соратника, якого викрили у роботі на ФСБ

Мер Харкова Геннадій Кернес не вважає зрадником відстороненого від виконання обов’язків голову Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, якого підозрюють у співпраці з ФСБ та у подвійному громадянстві

Як передає кореспондент, сьогодні, 17 жовтня, на сесії Харківської міськради депутат Ігор Черняк, виступаючи з трибуни, заявив, що у жовтні, коли Мусєєв, за даними СБУ та прикордонної служби, перебував поза межами України, були опубліковані документи за його підписом.

«Як можуть з’являтися датовані жовтнем документи, підписні Мусєєвим, якщо Мусєєва немає», — зазначив Черняк.

У свою чергу мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що у Мусєєва є заступники, які могли провести засідання бюджетної комісії. «Так, він відсторонений від посади, так, він позбавлений допуску, що стосується бюджетної комісії там є заступники, там досить досвідчені люди, які можуть провести цю комісію», — зазначив Кернес.

«Ми багато бачили різних сфальсифікованих кримінальних справ і я б не хотів, щоб ми говорили зараз з точки зору, що Максим є зрадником. Ніякий він не зрадник, то така справа. Що стосується його приналежності до російського паспорту, нехай несе відповідальність, адміністративну або кримінальну, яку там. Але не зраду ж батьківщині. Тому давайте, там є служби, вони працюють, всіх опитують, нехай опитують, нехай роблять свою роботу», — підсумував Кернес.

Як повідомлялось  3 жовтня стало відомо, що СБУ викрила   припинила та задокументувала діяльність голови однієї з районних адміністрацій Харкова — Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії.

Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X