Обшуки «Ельдорадо» в Харкові: Суд дозволив арештувати піратське ПО та обладнання

Харківський суд дав дозвіль на арешт майна ТМ «Ельдорадо», яке було вилучено під час обшуків у магазинах мережі.

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в ухвалі Київського районного суду Харкова від 7 червня 2017 року.

Суд розглянув клопотання старшого слідчого Управління СБ України в Харківській області про арешт майна в рамках розслідування провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України). Зокрема, слідчий просив накласти арешт на майно ТМ «Ельдорадо», вилучене 26 травня під час обшуків: телевізор, картки пам’яті, флеш-накопичувачі, фіскальні чеки тощо.

За відомостями слідчого, менеджери мережі роздрібної торгівлі побутовою технікою ТМ «Ельдорадо» під час покупки телевізорів з функцією Smart-TV пропонували покупцям за 1,2 – 2 тис. грн налаштувати близько 200 телевізійних каналів, встановивши спеціальне програмне забезпечення «Forkplayer» з переліком загальнодоступних сервісів: Youtube, fex.net, Megogo, а також окремий «Плей-лист» з доступом до серверу розповсюдження потокового відео в форматі «ІР-ТV» в цілодобовому форматі (до 150 телеканалів українського та російського виробництва, в тому числі заборонених для ретрансляції на території України).

Таким чином, технічними співробітниками мережі «Ельдорадо» за відповідну платню здійснювалося налаштування каналів, у тому числі: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «НТВ-мир» та інших, які заборонені для ретрансляції на території України окружним Адміністративним судом Києва.

Вивчивши докази, суд ухвалив клопотання слідчого про арешт майна задовольнити та арештувати вилучені побутові електроприлади у кількості 21 штука.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X