Обшук у резиденції Кернеса у справі податківців-хабарників: Оприлюднені деталі оборудки в Харкові

Харківський суд арештував майно працівників податкової, які погоріли на величезному хабарі, переданому в готелі «Національ»

Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Харкова від 24 січня.

Суд розглянув клопотання слідчого про арешт майна в рамках розслідування провадження за ч. 3 ст. 368 ККУ (одержання хабара).

За відомостями слідства, начальник відділу з викриття економічних злочинів оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області (підполковник) та старший оперуповноважений відділу з викриття економічних злочинів оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області (майор) вимагали від начальника служби безпеки ТОВ «СЕКВОЙЯ 2000» хабар в 40 тис. дол. за повернення майна, вилученого під час обшуку приміщень, якими користується фірма, та неперешкоджання в подальшому здійсненні господарської діяльності.

Слідчий просила накласти арешт на майно податківців: три телефони (Iphone 7, Iphone 5 S та Iphone 10), документи на машину Toyota RAV4, водійське посвідчення та посвідчення податківця, що належать першому фігуранту провадження. А також гроші, телефони Samsung DUOS і Iphone А 1549, що належать другому фігуранту справи.

Крім цього, слідча клопотала арештувати вилучені за місцем мешкання підполковника гроші, пістолет ПМР та два магазини для пістолета МП, а також за місцем мешкання майора — гранату ГРД-5 і запал, пістолет з маркуванням «Шмайсер Кал. 9 мм. РА» та флеш-накопичувачі. І вилучені під час обшуків у робочих кабінетах податківців документи, накопичувачі інформації, банківські карти та готівку.

Згідно матеріалів справи, хабар підприємець мав залишити у приміщенні пункту обміну валют, що знаходиться у готелі «Національ». Раніше підозрювані таким чином вже отримали від підприємця 10 тис. дол.

Слідчий ініціював обшук та вилучення майна у пункті обміну валют у готелі «Національ» на проспекті Науки, 21 (ТОВ «ФК Магнат»). Там були вилучені 1,2 млн грн, 2,7 тис. євро, 490 фунтів, 72,4 тис. рублів, 2,9 тис. злотих, 11,4 тис. дол., незначні суми у валюті інших країн, а також мобільні телефони.

Підозрюваних податківців затримали 4 січня біля управління ГУ ДФС у Харківській області на вулиці Дарвіна в Харкові.

Суд ухвалив клопотання слідчого про арешт майна задовольнити.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X