Одіозного харківського суддю відправили у відставку

Вища рада правосуддя відправила у відставку суддю апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова.

Вища рада правосуддя 1 листопада розглянула матеріали та ухвалила «звільнити Плетньова Володимира Васильовича з посади судді апеляційного суду Харківської області у відставку».

Як повідомляв Depo.Харків, раніше Плетньов скаржився, що 22 вересня і 1 жовтня йому погрожували в месенджері «Телеграм». 4 жовтня о 5:30 паркан дачного будинку, де він мешкає з родиною, невідомі обклеїли листівками образливого змісту. Плетньов зазначив, що на листівках був той самий логотип, що й на повідомленнях, які він отримував раніше.

Крім цього, там був зображений суддя та двоє осіб, одна з яких – народний депутат, якого Плетньов «знає лише візуально».

Суддя додав, що коли він поїхав на роботу, близько 8:40 до будинку прийшли до 15 невідомих, «які почали кричати під двором, погрожуючи розправою, налякали мою тещу та молодшу доньку 6-річного віку, які в цей час перебували вдома».

Суддя звернувся до голови Вищої ради правосуддя з вимогою вжити заходів.

Довідка Depo.Харків. Суддя Плетньов є батьком адвоката Юлії Плетньової, яка представляла інтереси мера Харкова Геннадія Кернеса під час розгляду справи про викрадення євромайданівців у Полтаві, а також інтереси нардепа Михайла Добкіна, коли його у 2014 році після «сепаратистського з’їзду» в Харкові обвинувачували у посяганні на територіальну цілісність України. Суддя не приховує свого позитивного ставлення до Кернеса.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X