Оптимізація роботи підземки та маршруток: Що харків’яни вимагають від Кернеса

Мешканці Харкова не полишають спроб покращити роботу міського транспорту за допомогою сервісу електронної демократії

Протягом листопада на сайті міської ради Харкова зареєстрували півсотні петицій. Окрім традиційних вимог відремонтувати дороги та навести лад на дитячих майданчиках, мешканці Харкова написали більше десяти звернень з вимогами оптимізувати роботи міського транспорт

Найактуальнішою проблемою листопада виявилася реорганізація транспортних маршрутів на Олексіївці.

Автор петиції наголошує, що на сьогодні транспорт курсує за застарілою схемою, а через активну забудову проспекту Перемоги виникла необхідність її змінити.

«У зв’язку з будівництвом великої кількості нових будинків пропоную міській раді спільно з забудовником розробити нову схему руху транспорту зі створенням нових зупинок і організацією нових пішохідних переходів від будинків № 85-89 по пр. Перемоги, а також від нових будинків по вулиці Домобудівний, 4», — йдеться в тексті петиції.

Наразі звернення підтримали 250 мешканців Харкова. Збір підписів триває.

Порятунок зеленої зони Харкова

Харків’яни знову стали на захист однієї із зелених зон міста. На сайті міськради зареєстрували петицію із вимогою не знищувати насадження на вулиці Клочківській.

У зверненні до чиновників містяни просять замість планового будівництва навпроти офісного центру «Тетріс» на вулиці Клочківській зберегти «лісову» зону і залишити багаторічний зелений масив, передбачений генеральним планом Харкова.

«Створити зону відпочинку між АЗС «Овіс» і «Маршал», що потрібно в цій частині центру Харкова, де мало зелених насаджень і немає зон відпочинку», — пропонує автор.

На думку автора петиції, чергова забудова може посилити «архітектурну недосконалість цієї частини вулиці».

Наразі петицію підтримали 222 харків’янина. Збір підписів триває.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X