Опікуємося, щоб Конгрес місцевих влад РЄ розглянув якомога більше актуальних для України питань, — Світлична

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична бере участь у засіданні бюро Конгресу місцевих влад Ради Європи

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, захід проходить у Страсбурзі (Франція) сьогодні, 2 лютого.

«Це засідання Бюро є свого роду «установчим» — розглядаємо плани роботи Конгресу в 2018 році, зокрема, порядок денний найближчої, 34-ї сесії, яка відбудеться в березні. Безумовно, опікуємося тим, щоб до планів увійшло якомога більше актуальних для України питань», — відзначила Світлична.

За її інформацією, найближча сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи буде присвячена правовому управлінню на місцевому та регіональному рівнях.

«Також під час засідання бюро буде ухвалено проект угоди про співробітництво з Європейським комітетом регіонів (CoR) – для його підписання на майбутній сесії, — повідомила керівник Харківської ОДА. – Крім того, розглянемо питання перегляду правил та процедур Конгресу з метою включення до нього кодексу поведінки для членів Конгресу. Це частина роботи для підтримки етики та попередження корупції на місцевому та регіональному рівнях».

Довідка. Світличну в жовтні 2016 року було обрано віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу бюро Конгресу та є членом моніторингового комітету.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X