Патрульні почали штрафувати водіїв за перевищення швидкості

Патрульна поліція почала притягувати водіїв до відповідальності за перевищення швидкості руху

Повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, за перевищення швидкості на понад 20 км/год штраф складає 255 грн, за перевищення на понад 50 км/год — 510 грн. «В Україні з 16 жовтня в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські будуть притягувати до відповідальності водіїв за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Патрульні використовують засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam», — зазначили у поліції.

Патрульна поліція використовує TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

При цьому у прес-службі патрульної поліції Харківської області зазначили, що харківські патрульні поки не використовують TruCam.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X