Патрульні Харкова мають оперативно реагувати на виклики з лікарень, — Світлична

Харківські медики скаржаться на буйних пацієнтів і на відсутність оперативної реакції на події з боку патрульної поліції

Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, на цьому сьогодні, 12 лютого, наголосила голова ОДА Юлія Світлична під час координаційної наради керівників правоохоронних органів регіону.

За відомостями прес-служби, Світлична порушила питання оперативного реагування патрульної поліції на виклики з медичних закладів регіону, оскільки саме з цією проблемою до керівника області звернулися співробітники Харківської міської лікарні №2.

Крім цього, голова ОДА визначила силовикам пріоритетні напрямки, на яких необхідно сконцентрувати роботу Вона підкреслила необхідність активної роботи щодо реалізації антидиверсійних та антитерористичних програм у регіоні.

«В області затверджено низку відповідних програм, і я на найближчій сесії обласної ради 1 березня ініціюватиму питання щодо підкріплення плану заходів реальним фінансуванням — для того, щоб підвищити якість роботи правоохоронних органів на території області», — сказала вона.

Крім того, Світлична виокремила як пріоритетний напрям контроль за законністю рішень та використання фінансових ресурсів органами місцевого самоврядування й ефективну боротьбу з корупцією.

На завершення заходу Світлична привітала прокурора Харківської області Юрія Данильченка та його першого заступника Артема Степанова з наданням їм звань заслужених юристів України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X