Посада не є посадою: У Харкові чиновник Кернеса виграв апеляцію у справі про адмінкорупцію

У Харкові апеляційний суд скасував штраф, який мав сплатити чиновник КП «Жилкомсервіс»

Суд розглянув апеляційну скаргу заступника начальника управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Олексія Вороніна на постанову Дзержинського райсуду Харкова від 10 квітня, якою його за порушення вимог фінансового контролю оштрафували на 1,7 тис. грн. Тоді суд встановив, що чиновник, перебуваючи на посаді заступника начальника Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс» продав автомобіль Hyundai Sonata за 212,3 тис. грн, однак не повідомив про це НАЗК у передбачений законом 10-денний строк.

Не погодившись з таким судовим рішенням, Воронін подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати судову постанову, а провадження закрити у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Суд вирішив, що, згідно зі статутом КП «Жилкомсервіс», посада заступника начальника управління з контролю обслуговування житлового фонду, на якій перебуває Воронін, не віднесена до посадових осіб підприємства. Тому він не є суб’єктом декларування, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Суд постановив апеляційну скаргу задовольнити частково. Постанову Дзержинського районного суду Харкова від 10 квітня 2018 року про притягнення Вороніна до адміністративної відповідальності скасувати, а провадження по справі про адміністративне правопорушення закрити.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X