Правила не для всіх: Відомий блогер показав, як харківські копи «чхають» на ПДР та закони

Патрульні поліцейські, яких на трасі зупинив блогер, заявили, що «спідометр не є вимірником швидкісного режиму»

Відео, на якому зафіксовано, що патрульні значно перевищили швидкісний режим на трасі, опублікував на своєму каналі у YouTube блогер Олександр Куницький.

Чоловік їхав по трасі та побачив службовий автомобіль патрульної поліції Mitsubishi Outlander із номерами 4679. Звірившись із власним спідометром, Куницький встановив, що водій патрульного авто рухався зі швидкістю близько 140-150 км/год при допустимій швидкості 110 км/год.

Блогер обігнав полісменів та фактично змусив їх зупинитися. На питання про те, чому вони перевищують допустиму швидкість, один із патрульних заявив, що не може виміряти свій швидкісний режим, адже «спідометром не є вимірником», після чого взагалі зізнався, що не дивився на спідометр під час руху, а орієнтувався «на дорогу».

При цьому він відмовився, щоб його напарник склав протоколи про порушення правил дорожнього руху на нього ж та на автора відео, тому що «швидкість нічим не виміряти».

Крім того, на питання, чому після того, як блогер їх обігнав, полісмени увімкнули червоний проблисковий маячок, останні не змогли точно відповісти, але заперечували, що таким чином вимагали пропустити їх. Коли ж Куницький нагадав, що ввімкнений червоний проблисковий маячок означає для водія вимогу прижатися до правого боку дороги та пропустити спеціальний автомобіль, патрульні відповіли: «Ви ж не знаєте, може, мені колеги по рації передають (інформацію про виклик – Ред.)».

На прохання прокоментувати дане відео у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області заявили, що вказаний автомобіль не належить обласному управлінню.

Зазначимо, що на відео добре видно, що на нашивках у одного з правоохоронців написано «Патруль Харків».

У прес-службі патрульної поліції в свою чергу заявили, що відео вивчається відділом моніторингу Управління патрульної поліції в Харківській області. «Розпочата службова перевірка. Результати перевірки повідомими по її закінченню», — зазначили у прес-службі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X