Право користування системою «E-ticket» обійдеться Харкову в 800 тис. грн

Комунальне підприємство «Харківпасс» уклало договір та додаткові угоди загальною вартістю 788 тис. грн з Миколою Собченко на придбання права користування автоматизованою системою оплати «E-ticket» в міському електричному транспорті.

За даними «ХАЦ», програма розрахована на облік проїзду пільгових категорій пасажирів в системі «E-ticket».

У травні уклали угоду вартістю 188 тис. грн. Планувалось, що за вказану суму «Харківпасс» користуватиметься програмою до кінця 2019 року. Але 29 липня вартість угоди без проведення аукціону збільшили майже на 600 тис. грн — до 788 тис. грн. «Харківпасс» отримав право користування автоматизованою системою до 31 грудня 2019 року.

«Харківпасс» не набуває за договором права власності на цю програму. Виключне авторське право належить Миколі Собченко з 13 листопада 2017 року, — зазначили активісти. — Також договором визначено роялті в 3%, яке «Харківпасс» виплачує Собченку від суми компенсації, яка перераховується на рахунки КП з місцевого бюджету Харкова за пільговиків».

У договорі Собченко вказаний зареєстрованим в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області, а у державному реєстрі ФОП зареєстрований в місті Києві.

Також в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області зареєстрований Василь Павленко, якому належать 49,9% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр». Саме ТОВ «ФК «Платіжний центр» Харківська міськрада надала право на впровадження системи електронного квитка «E-ticket» у міському електротранспорті (метрополітені, трамваях, тролейбусах).

Також міськрада надала ТОВ «ФК «Платіжний центр» виключне право здійснювати програмування та кодування безконтактних електронних карток.

Директором комунального підприємства «Харківпасс» є Наталія Захаренко, яка раніше працювала у ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр», де була відповідальним працівником з проведення внутрішнього аудиту.

50% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр» раніше належали ТОВ «Компанія з управління активами «Фінекс-Капітал», від якого Харківський міський голова Геннадій Кернес та його заступник Ігор Терехов отримують дивіденди.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X