Працювати не хочеться: У Харкові підопічні Авакова втретє закрили справу про побиття активіста

У Харкові поліція втретє закрила провадження за фактом побиття члена «Харківського антикорупційного центру» (ХАЦ) Євгена Лісічкіна.

Про це Лісічкін повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що на думку поліції, саме він «створив та спланував такі умови, щоб спровокувати обох нападників скоїти злочин, який в іншому випадку не було б скоєно».

«Нападники взагалі ні при чому. Саме так написали вже в третій постанові про закриття провадження щодо нападу на мене», — повідомив Лісічкін.

Він нагадав, що напад стався у вересня 2017 року, а один із двох нападників підозрюється в тому, що в лютому 2018 року, він вбив людину. «Навіщо щось розслідувати, коли можна написати постанову зі слів неодноразово судимих та наркозалежних», — підкреслив активіст.

Він нагадав, що 25 жовтня Ленінський районний суд задовольнив його скаргу на закриття вдруге кримінального провадження. «Райвідділ дуже образився, що ми оскаржували постанову про закриття справи. Образився, бо ми начебто обіцяли її не оскаржувати. Звісно, що ніхто таких обіцянок не давав», — підкреслив Лісічкін.

«26 листопада втретє закривається провадження щодо нападу на мене. За період з 25 жовтня по 26 листопада жодних слідчих дій не проводилось. На допити нікого не викликали. Почекали місяць і показово ще раз закрили справу. Ще і зробивши висновки, спираючись тільки на свідчення нападників. Ось так працює поліція. Відомі всі факти, відомі фігуранти, але треба працювати. А працювати не хочеться», — підсумував він.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X