Президентом Харківської обласної федерації шахів став Олександр Грановський

У п’ятницю, 30 листопада, в клубі «Гагаринець» відбувся з’їзд членів федерації шахів Харківської області, на якому народного депутата Олександра Грановського одноголосно обрали президентом Харківської обласної федерації шахів.

Про це повідомили  у прес-службі Грановського, політик змінив на цій посаді Сергія Гусарова, який особисто звернувся до Грановського з проханням очолити федерацію.

«Я дуже вдячний за надану мені довіру. Цей вид спорту об’єднує дуже розумних, активних та ініціативних людей. Тому для мене велика честь і радість допомагати їм рухатися далі. Обіцяю всіляко підтримувати і розвивати шаховий спорт в Харківській області та в цілому розвиток спорту в місті», — зазначив політик.

У найближчих планах нового президента федерації шахів — пошук нового комфортного приміщення для шахового клубу в центрі міста, оновлення шахового інвентарю, підтримка молодих шахістів, а також проведення олімпіад, всеукраїнських та міжнародних турнірів.

«У першу чергу необхідно створювати необхідні умови тренувань для дітей. Щоб вони могли їздити на чемпіонати світу, чемпіонати Європи і прославляти Харків не тільки на всю Україну, а й на весь світ», — підсумував Грановський.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X