Прибирання підземних переходів харківського метро коштуватиме 9 млн грн

Харківське комунальне підприємство «Підземне місто» уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо прибирання вартістю 9,199 млн грн.

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському антикорупційний центр» з посиланням на звіт про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За даними активістів, мова йде про послуги з прибирання, санітарного оброблення, очищення підземних переходів та території і вологого прибирання з застосуванням миючих засобів підземних підвуличних пішохідних переходів.

Єдиним конкурентом переможців було КП «Харківзеленбуд».

Цікаво, що рік тому прибирання підземних переходів оцінили на 2 млн. грн. дорожче.

Власниками фірми «Системи прогресивної очистки» є аудитор з Ізраїля Євген Ананченко та мешканець Дніпра Сергій Копилов. Директором з 25 липня 2018 року став Олег Орлов.

«Раніше замість ТОВ «Системи прогресивної очистки» підряди на прибирання від різних комунальних підприємств Харкова отримувало ТОВ «Компанія «СПО». Першозасновником «Компанії «СПО» був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко та який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження». У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові, а зараз є помічником депутата міськради та екс-голови Адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва, якого СБУ звинувачує у держзраді», — зазначили активісти.

ТОВ «Системи Прогресивної очистки» є фігурантом карної справи, щодо розкрадання бюджетних коштів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X