Проблемні «ХТМ» спишуть 1 млн грн на колекторські послуги, — активісти

КП «Харківські теплові мережі» уклало договір з ТОВ «Юридична фірма «Консиліум» на 950 тис. грн щодо надання послуг із забезпечення погашення заборгованості фізичних та юридичних осіб перед підприємством.

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

За даними «ХАЦ», ТОВ «Юридична фірма «Консиліум» заснували за 17 днів до підписання документу. Термін дії договору – до кінця 2018 року.

«Фірма має єдиний КВЕД — діяльність у сфері права. Згідно класифікатору, КП «Харківські теплові мережі» проводять закупівлю різних послуг, пов’язаних з діловою сферою. Це закупівля навіть не юридичних послуг», — зазначили у «ХАЦ».

Власником та керівником фірми є Валерій Фоменко, який також є співзасновником та керівником громадської організації «Спортивний клуб «Юніон клаб».

У серпні 2015 року міськвиконком Харківської міськради передав в оренду Фоменко будівлю площею 525,1 кв. м. по вулиці Великій Панасівській, 34 для розміщення фізкультурно-оздоровчого закладу для дітей та молоді. Саме за цією адресою зареєстрована громадська організація «Спортивний клуб «Юніон клаб».

Як повідомляв  кореспондент  серед причин проблемного початку опалювального сезону заступник міського голови Андрій Руденко назвав борги споживачів (близько 2 млрд грн), однак він не відповів на питання, скільки у свою чергу «Харківські теплові мережі» заборгували постачальникам послуг і енергоносіїв.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X