Прокурор не виключає провокацій з боку агресора на травневі свята у Харкові

На травневі свята всі правоохоронці Харківської області нестимуть службу в посиленому режимі

Про це  повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на керівника відомства Юрія Данильченка.

«На посилений режим несення служби переходить і поліція, і СБУ. У місцевих прокуратурах та апараті прокуратури області також будуть чергові, — сказав Данильченко. — Ми маємо реагувати на порушення закону оперативно, справедливо і безкомпромісно. Зробити все для забезпечення правопорядку і спокою у місті та області. Ми не повинні допустити спроб нагнітання соціальної напруги з боку окремих політичних організацій».

Він також зазначив, що Харківщина вже два роки живе без терористичних актів.

«Однак загроза зберігається, і для агресора така дата як 9 Травня є дуже привабливою для показових провокацій або спроб дискредитувати владу та правоохоронну систему в очах громадян», — зазначив прокурор області.

Крім того, був розроблений план спільних дій правоохоронних та контролюючих органів – проводитиметься постійний моніторинг стану забезпечення законності та правопорядку, спільні рейди поліції, патрульних та Нацгвардії у місцях масового відпочинку громадян, низка перевірок у районах Харкова та області, особливий режим охорони державних установ та інших важливих об’єктів інфраструктури.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X