Протитанкові гранати, карабін, набої: У Харкові схопили оптового торговця зброєю

Харківський суд вирішив взяти під варту підозрюваного у незаконному поводженні зі зброєю

Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Харкова від 15 липня.

Суд розглянув клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно чоловіка, якого підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК України).

За відомостями слідства, підозрюваний у невстановленому місці та у невстановлений час придбав патрони калібру 7,62 мм в кількості 700 одиниць, дві ручні осколкові гранати Ф-1 та дві ручні осколкові гранати РГД-5. Після цього 23 травня чоловік домовився про продаж у Києві цих предметів покупцю, який діяв під контролем правоохоронних органів. Ціна чотирьох гранат і 700 патронів – 4 тис. грн.

Згідно експертизи, вилучені предмети – це бойові гранати РГД-5 та Ф-1, чотири запали УЗРГМ до них, а також 700 проміжних патронів 7,62х39 калібру 7,62 мм, призначеними для стрільби з бойової нарізної зброї відповідного калібру (автомати, карабіни, кулемети).

Крім цього, в одному з гаражних кооперативів у Харкові 13 липня підозрюваний збув невідомо коли та де придбав ручні протитанкові гранати РПГ-22 в кількості 8 одиниць, корпуси ручної гранати РГД-5 із маркуванням у кількості 4 одиниці, запали до ручних гранат УЗРГМ-2 у кількості 4 одиниці, карабін «СКС» калібру 7,62 мм, три пачки з 30 патронами калібру 5,45 мм; 29 патронів калібру 5,45 мм, запаяну металеву коробку (цинк) з патронами калібру 7,62 мм. За цю зброю та боєприпаси чоловік отримав під контролем правоохоронців 70 тис. грн.

Після передачі цих грошей чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України співробітники правоохоронних органів. Під час обшуку підозрюваного, у його машині виявили ще гранату РГД-5 та запал до неї.

Вивчивши докази у справі, суд ухвалив застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою в Харківській установі виконання покарань (№ 27) в межах строку досудового розслідування на 60 днів — до 10 вересня 2018 року включно. Визначити суму застави у розмірі 528,6 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X