П’ять символів безпеки: У Харкові вчителі провели рекордний флешмоб

У акції «Люд-арт», що пройшла у Харкові, взяли участь 600 освітян

Повідомили організатори акції, яка пройшла 2 липня у рамках четвертої національної конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2018.

За даними організаторів, на площі Конституції 600 педагогів утворили п’ять символічних фігур, кожна з яких позначає той чи інший аспект безпеки школярів. Флешмоб став рекордним, що зафіксовано у Національній книзі рекордів України.

«Перша фігура – серце: воно означає любов, емоційний інтелект, психологічну безпеку, фізичне здоров’я. З цього все починається, – зазначила речниця EdCamp Ukraine Ірина Міньковська. – Є знак рівності, бо побудова суспільства, в якому всі мають рівні права і немає місця дискримінації, починається зі школи, і вчительство тут – ключові агенти змін. Є знак «50» у колі – це знак обмеження швидкості в містах. Ми хочемо привернути увагу до необхідності партнерства на дорогах: дотримання правил – зі сторони усіх учасників дорожнього руху, побудови безпечної інфраструктури – з боку держави та місцевих органів управління».

«Четвертий знак люд-арту – сонце, промені якого символізують педагогіку партнерства, що народжується в Україні», – додав радник МОН Олександр Елькін.

До «Люд-арту» долучилися міністр освіти й науки Лілія Гриневич, співзасновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник Фонду народонаселення ООН в Україні UNFPA Каспар Пік, радник шести міністрів освіти Ізраїлю Яаков Гехт.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X