Півтисячі пунктів обігріву та тонни солі: На Харківщині готуються до зими

У разі ускладнення погодних умов у Харківській області підготовлено до розгортання 437 пунктів обігріву.

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

«У районах та містах обласного значення у разі ускладнення погодних умов підготовлено до розгортання 437 пунктів обігріву – 431 стаціонарний, три наметових та три пересувних. Крім того, ГУ ДСНС та Національний університет цивільного захисту можуть додатково розгорнути ще шість наметових та дев’ять пересувних пунктів», — розповів директор Департаменту цивільного захисту населення Павло Пономаренко.

Начальник облуправління ДСНС Олександр Волобуєв у свою чергу повідомив, що цілодобово на чергуванні перебуває близько 500 рятувальників та 140 одиниць техніки. Ще близько 100 одиниць техніки та 500 рятувальників у резерві. Ще 100 людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій готовий надати університет цивільного захисту. Також інженерну техніку та спеціалістів готовий виділити Навчальний центр аварійно-рятувальної служби.

Пропустить через 8

За даними заступника начальника Служби автомобільних доріг області Сергія Пляки, дорожники також провели повний комплекс підготовчих робіт. «На вихідних очікується пониження температури без опадів, але можливі пориви води на водопроводах та, як наслідок, намерзання на проїзній частині. Тому ми переходимо на цілодобове чергування», — повідомив Пляка.

Він зазначив, що зараз в області проводиться встановлення знаків «Слизька дорога». До кінця листопада буде встановлено 2897 знаків, на даний момент виконано 83% запланованого.

Для обробки доріг дорожники вже мають близько 12 тис. тонн солі та 47 тис. тонн фракційних матеріалів. До роботи готові 298 одиниць техніки, окремо підготовано парк роторних установок – їх в області вісім одиниць.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X