Підрив оселі депутата на Харківщині: Дружина обранця за рік взяла 8,2 млн грн кредитів

У Харківській області родина депутата облради Ігоря Стоянова, чиє подвір’я підірвали вночі, має великі боргові зобов’язання

Про це йдеться в електронній декларації за 2017 рік депутата Харківської обласної ради від партії «Відродження» Ігоря Стоянова.

Згідно декларації, Стоянов із дружиною живуть у Куп’янську-Вузловому. Депутат задекларував три майнові комплекси загальною площею майже 5,2 тис. кв.м у Куп’янську та Куп’янську-Вузловому, нежитлову будівлю площею майже 400 кв.м, два житлових будинки (44 та 15 кв.м), квартиру площею 33 кв.м й три земельні ділянки загальною площею 5,6 тис. кв.м у Куп’янську-Вузловому.

Подружжя Стоянових володіє 10-ма автомобілями (два легкових і вісім вантажних).

Депутат має корпоративні права (51% загального капіталу) та є кінцевим бенефіціаром ТОВ «СТРОЕР».

У 2017 році подружжя задекларувало наступні доходи: дохід від надання майна в оренду – 6,3 тис. грн, дохід від підприємництва – 228,9 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи – 26,7 тис. грн.

При цьому станом на кінець 2017 рік дружина депутата має дві непогашені позики у «ПроКредит Банку» в розмірі 4,4 млн грн (майнове забезпечення вантажний і легковий автомобілі) і 3,3 млн грн (під заставу двох майнових комплексів), а також позику у «Приватбанку» на 0,5 млн грн.

Ніяких заощаджень родина депутата не задекларувала.

Довідка … Ігор Стоянов 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання. Член партії «Відродження».

ТОВ » СТРОЕР» займається реалізацією пива, напоїв, мінеральної води, а також продуктів харчування по торгових точках Харкова.

Як повідомляв Depo.Харків, 23 травня близько 1:20 у селищі Куп’янськ-Вузловий на подвір’ї приватного домоволодіння вибухнув невідомий предмет. Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. У той же час, за даними видання «Наш рідний Куп’янськ«, вибух пролунав у дворі депутата Харківської обласної ради Ігоря Стоянова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X