Підрив рок-пабу в Харкові: Суд залишив за ґратами підозрювану в організації теракту

У Харкові суд продовжив підозрюваній в організації вибуху у пабі «Стіна» Марині Ковтун міру запобіжного заходу на 60 діб

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, сьогодні, 14 лютого, відбулося чергове засідання Київського райсуду Харкова у справі Ковтун.

За відомостями прокуратури, підозрюваній суд продовжив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб.

Крім того, суд вивчив четвертий том справи.

Наступне засідання призначене на 14 березня 11:30.

Як повідомлялось, харківську «партизанку» Марину Ковтун підозрюють в організації вибуху в рок-пабі «Стіна» 9 листопада 2014 року, внаслідок якого постраждало 11 людей.

За матеріалами слідства, жінка пройшла військову підготовку на території Росії, та зберігала в гаражі на Павловому Полі неподалік центру Харкова значний арсенал зброї та боєприпасів.

Жінці інкримінують дії, спрямовані на зміну держкордону, диверсії, вчинення теракту, керівництво терористичною групою, а також придбання та зберігання зброї і боєприпасів (ч. 1 ст. 110; ч. 2 ст. 28; ст. 113; ч. 5 ст. 27; ч. 2 ст. 258; ч. 1 ст. 258-3; ч. 2 ст. 28; ч. 1 ст. 32; ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X