Підтримуємо виробництво разом з інвесторами: Світлична та Ярославський перевірили роботу ХТЗ

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична разом з президентом компанії DCH Олександром Ярославським ознайомилася з роботою Харківського тракторного заводу, поспілкувалася з його колективом та провела виїзний прийом.

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

«Розвиток промисловості — це база регіональної економіки. І від її зростання залежить розвиток регіону в цілому, – підкреслила Світлична. — Працюємо з кожним підприємством області, і кожне має нашу підтримку і наш контроль – як у виробничих питаннях, так і в соціальних. За три останні роки маємо зростання виробництва у машинобудуванні області, яке складає 13% у загальному обсязі машинобудування України. Бачимо перспективи і робимо все, щоб підприємства Харківщини були завантажені».

Голова ОДА зауважила, що з 2017 року, коли вдалося відродити ХТЗ, підприємство постійно завантажене виробництвом. «Маємо нові робочі місця, збільшення заробітної плати і прибуток. Наші трактори покупають як вітчизняні сільгоспвиробники (яким держава компенсує 25% вартості техніки), так і закордонні. Для того, щоб соціальні гарантії на заводі зростали, працюємо разом з керівництвом підприємства щодо розширення ринків збуту та залучення інвесторів», — зазначила керівник області.

Спілкуючись з робітниками, Світлична запевнила, що завод і надалі матиме підтримку обласного керівництва.

«Будемо підтримувати підприємство і робити від нас залежне, щоб воно мало перспективу, а люди були впевнені в тому, що отримуватимуть заробітну плату. Промисловість – це наше впевнене майбутнє. Тому відстоюватимемо інтереси нашої промисловості на національному рівні. Разом з інвестором робитимемо все, щоб підтримувати темпи виробництва і шукати нові ринки збуту», — сказала голова ОДА.

Перебуваючи на заводі, керівник області також провела виїзний прийом громадян. Робітники ХТЗ зверталися до голови ОДА за допомогою у вирішенні проблем соціально-побутового характеру, питань зі сфер ЖКГ, розвитку інфраструктури тощо. Значна частина звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування.

«Спілкуємося з людьми там, де вони живуть, працюють або навчаються, щоб краще розуміти потреби та відстоювати їхні інтереси. Жодне з питань, озвучених у ході прийому, не залишиться без уваги», — запевнила Світлична.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X