Під вікнами Кернеса влаштують «Марш злих харків’ян»

Акція з вимогою виконати рішення суду щодо призупинення дії нових тарифів на проїзд в міському електротранспорті запланована на суботу, 23 лютого.

«Субота. 23 лютого. 15:00. Харків, пл. Конституції, 7. Марш злих харків’ян! Приходьте! Приводьте знайомих і друзів», — написав він.

Черняк підкреслив, що акція буде «злих, але абсолютно мирних харків’ян». «Виключно в рамках закону! Без протиправних дій і закликів», — додав депутат.

Він нагадав, що закон був порушений під час затвердження нових тарифів на проїзд, після чого активісти пішли до суду. Останній зобов’язав підприємства призупинити дію нових тарифів. «Але в міськраді наплювали на рішення суду. Те, яке ім’ям України», — додав депутат.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване 20 лютого.

21 лютого стало відомо, що виконком вніс зміни до рішень щодо встановлення нових тарифів.

Активісти подали до окружного адміністративного суду два клопотання про судовий контроль за виконанням вже прийнятих рішень.

23 лютого мешканці міста вийдуть на акцію протесту.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X