Під Харковом пікетували суд: Активісти вимагають покарати екс-члена проросійського союзу

У Харківській області перенесення судового засідання за фактом замаху на людину викликало обурення патріотично налаштованих активістів.

Як повідомили  в учасники акції протесту, сьогодні, 16 січня, до будівлі Харківського районного суду Харківської області в селищі Покотилівка приїхали близько 50 учасників патріотичного руху.

Активісти тримали національні прапори і плакати з написами «Сепаратизм = тероризм», «Сепар = смерть», «Вимагаємо покарати вбивцю!» та інші. Під час сьогоднішнього судового засідання мали обрати міру запобіжного заходу для проросійськи налаштованого харків’янина, колишнього активіста Євразійського союзу молоді Володимира Цимбалюка, якого підозрюють у замаху на життя свого сусіда. Однак слухання було перенесене.

Люди висловили обурення тим, що підозрюваний у замаху на вбивство, як і раніше, залишається на волі. За словами учасників акції, Цимбалюк неодноразово демонстрував свої проросійські погляди, він є активним членом російських шовіністичних організацій.

Після судового засідання між підозрюваним і активістами сталася сутичка. Громадським активістам нібито вдалося вибити з рук підозрюваного зеленку. Після цього Цимбалюк, пославшись на погане самопочуття, викликав бригаду швидкої допомоги. Від госпіталізації обвинувачений відмовився. Активісти звернулися до органів Національної поліції через те, що, за їх словами, Цимбалюк облив державний прапор зеленкою.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X