Резонансна ДТП у Харкові: Автомеханік назвав швидкість, з якою їхала Зайцева

У Київському райсуді Харкова триває засідання у справі про резонансну ДТП на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова

У залі суду присутні обвинувачені – Олена Зайцева та Геннадій Дронов.

Сьогодні, 3 липня, у суді допитують автомеханіка, який проводив діагностику пошкодженого авто Зайцевої – Lexus, Костянтина Кузнєцова.

«Бачив пошкоджений автомобіль Lexus 350. Підключив комп’ютер, завантажив дані, потім роздрукував параметри зі збірки управління системи стійкості зі слідчим. Потім описали все згідно з протоколом», — заявив автомеханік.

Прокурор надав оригінал документу, у якому описувався стан авто. «Вимикач стоп-сигналу вимкнений, включена третя передача на коробці передач, спрацювала система стійкості автомобіля», — прокоментував свідок.

За його словами, автомобіль їхав не лише прямо, а більше рухався у бік.

«У коліс різна швидкість обертання. Розрахункова швидкість — 102 км/год в момент спрацьовування курсового автомобіля», — зазначив Кузнєцов.

«У момент спрацьовування системи автомобіль рухався без гальмування, він відхилився від траєкторії на 30 градусів. Швидкість була 102 км/год, включена третя передача», — додав автомеханік.

За його словами, автомобіль або «зірвався під час буксирування», або «його штовхнуло щось в бік». «Корпус був повернутий на 33 градуси від заданої траєкторії під час діагностики», — сказав свідок.

При цьому, за словами свідка, система курсової стійкості може спрацювати і при звичайному русі. «Система працювала в штатному режимі. Вона необхідна, щоб машина рухалася по заданій траєкторії», — сказав механік.

Довідка …. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро «Майдан Конституції».

За попередньою інформацією, від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля «Пузатої хати» автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло.

Суд продовжив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави Зайцевій та Дронову до 28 липня.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X