Реконструкція Саржиного Яру може подорожчати ще на 50 млн грн

Департамент комунального господарства Харківської міськради оголосив тендер на проведення капітального ремонту Саржиного Яру

Відповідна інформація вказана на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з розміщеними на порталі матеріалами, міськрада планує провести капітальний ремонт Саржиного Яру. Очікувана вартість робіт – 52,6 млн грн. Ремонт має бути завершений до 31 грудня 2020 року.

Аукціон, на якому буде обраний переможець, пройде 16 липня. Головним критерієм вибору буде ціна.

У додатках, які також опубліковані на порталі, вказано, що до переліку робіт входять численні земельні роботи, облицювання поверхонь гранітними плитами, фарбування покриттів, стін та фасадів, монтаж чавунних решіток та декоративних виробів, встановлення різноманітних тренажерів, лавок та урн, а також висаджування рослин. Загалом у списку запланованих робіт — майже 500 пунктів.

Учасники тендеру мають надати документи, що підтверджували б наявність обладнання та матеріально-технічної бази, працівників відповідної кваліфікації, досвіду виконання аналогічного договору.

Зазначимо, що фактично реконструкція Саржиного Яру не зупиняється, а лише дорожчає. Так, у грудні 2017 року Департамент комунального господарства міськради уклав угоду з ПП «БФ «Промтекс» щодо реконструкції Яру вартістю 44,8 млн. грн.

У «Харківському антикорупційному центрі» тоді заявили, що матеріали для ремонтних робіт купувалися за завищеними цінами. Також у Яру мали встановити хрест з нержавіючої сталі вартістю 786,5 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X