Ремонт однієї з найбільш розбитих трас Харківщини подорожчав на 20 млн грн

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала додаткову угоду з ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 33» щодо ремонту дороги вартістю 18,24 млн грн

За даними «ХАЦ», договір уклали без відкритих торгів. Дорожники обґрунтували таке рішення тим, що в процесі ремонту траси Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка при обстеженні та визначенні обсягів робіт на 2018 рік підрядник встановив, що внаслідок значних руйнувань у Харківському районі обсяг вирівнюючого шару перевищує обсяги зазначені кошторисною документацією. Був складений дефектний акт, а до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було направлене звернення з проханням роз’яснити використання та технології укладання крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші.

На лист-запит була надана відповідь, в якій зазначено, що встановлена вимога, згідно з якою товщина конструктивного шару з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші в ущільненому стані повинна становити не менше ніж 10 см, не залежно від результатів розрахунку на міцність дорожнього одягу.

Дорожники пояснили, що додаткову закупівлю треба здійснити у того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації та забезпечення сумісності з наявними послугами. Заміна попереднього надавача послуг, за їхніми даними, призведе до проблем технічного характеру.

Мова йде про ремонт ділянки довжиною 4 км.

Активісти нагадали, що минулого року за результатами торгів була укладена угода на ремонт траси на суму 98 млн грн. ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №33» отримало 28,1 млн грн.

Зазначимо, траса Р-78 не ремонтувалася багато років та була у жахливому стані, про що постійно повідомляли харків’яни, у тому числі, у соцмережах. Ями на цій трасі вимірювали за допомогою торту «Рошен».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X