Реєстр не діяв: У Харкові закрили справу на суддю, що обзавівся двома квартирами в новобудові

Харківський суд закрив провадження щодо судді, підозрюваного у порушенні антикорупційного законодавства

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на суддю Харківського апеляційного суду.

Згідно матеріалів справи, суддя не повідомив у десятиденний строк НАЗК про суттєві зміни у майновому стані: про набуття права власності на дві квартири № 80 та 89 по проспекту Любові Малої, 34 (вартість — 291,2 тис. грн і 344,8 тис. грн відповідно).

У засіданні суддя свою вину не визнав, зазначивши, що 18 червня 2015 року він уклав договір з ТОВ «Жилбуд-1» відповідно до якого, придбав цільові облігації вартістю 291180 грн. Згідно з договором, продавець зобов’язався погасити облігації шляхом обміну облігацій на квадратні метри житла, а саме зазначеної у протоколі квартири № 89. Аналогічний договір було ним укладено з тим самим забудовником 9 березня 2016 року щодо обміну облігацій на квартиру № 80.

А на день укладення зазначених договорів, не діяли вимоги закону щодо обов’язку повідомляти НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, оскільки Єдиний реєстр декларацій почав діяти з 1 вересня 2016 року.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив провадження у справі закрити у зв’язку з відсутністю у діях судді складу адміністративних правопорушень.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X