Розвиток Харківщини: У Світличної планують масштабну реконструкцію та «стрибок» промисловості

У 2018 році у Харківській області планують побудувати та реконструювати понад 130 об’єктів

Як повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації, перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили в рамках програми економічного і соціального розвитку області на 2018 рік сьогодні, 7 грудня, під час сесії Харківської облради, на якій була присутня голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

В ОДА зазначили, що програму депутати облради ухвалили 100 голосами.

Документ позначає всі ключові завдання щодо розвитку регіону та містить прогнозні показники.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ОДА Олександр Лукашов оцінив Програму на 2018 рік, як «амбітну, але реалістичну».

«Бачимо підстави для продовження зростання, в тому числі в промисловості. За оптимістичним сценарієм, бачимо зростання на рівні 3%. Що стосується середньої зарплати, плануємо вийти на 7 520 грн», — навів дані Лукашов.

Частина V Програми («Капітальні вкладення на об’єкти соціально-економічного значення у 2018 році») містить перелік об’єктів, які планують будувати в області протягом 2018 року.

«Вказані об’єкти будуть фінансуватися коштом з різних джерел, не заборонених законодавством», — зазначила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Ірина Коновалова.

Як першочергові, програмою визначено понад 130 об’єктів, у тому числі:

— 78 – у сфері освіти (більшість – це капітальні ремонти в школах та дитсадках, реалізація заходів енергозаощадження та переведення закладів освіти на альтернативне опалення);

— 24 – у сфері охорони здоров’я (ремонт і реконструкція лікарень, у тому числі двох відділень ОКЛ, Обласної дитячої лікарні №1, дитячої та дорослої обласних інфекційних лікарень тощо);

— 10 об’єктів ЖКГ (будівництво й реконструкція водогонів, систем каналізації, теплопостачання й комплексів управління відходами);

— 9 об’єктів паливно-енергетичного комплексу (усі проекти передбачають роботи з газифікації населених пунктів);

— 8 об’єктів культури (у тому числі – продовження будівельних робіт в обласній філармонії та реконструкції Харківського історичного музею; відродження пам’ятки архітектури ХІХ століття на території музею Г.С. Сковороди; проектні та вишукувальні роботи для реставрації Шляхового палацу — пам’ятки історії та архітектури місцевого значення (об’єкт КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна»), реконструкції районних будинків культури та сільських клубів тощо);

— 5 об’єктів фізкультури та спорту (будівництво ФОКів у Красноградському та Чугуївському районах, реконструкція ДЮСШ та фізкультурно-оздоровчих комплексів).

 

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X