«Розпил» на ремонті центрального саду Харкова: Працювали комунальники, а платили приватникам

Роботи з улаштування чавунних декоративних решіток у саду ім. Шевченка у Харкові виконувалися співробітниками комунального підприємства «Харківзеленбуд» замість підрядника — ТОВ «БК «Спецбудтехнологія»

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» з посиланням на ухвалу Дзержинського райсуду Харкова від 18 травня.

Згідно з ухвалою, роботи з улаштування чавунних декоративних решіток виконані на 30%. Кошти були перераховані на рахунки приватників.

В рамках слідчих дій встановлено, що Департамент комунального господарства Харківської міськради перерахував на розрахунковий рахунок ТОВ «БК Спецбудтехнологія» 1,65 млн грн, при цьому будь-яких документів, що слугували би підставою для проведення платежу, не надано.

Також в рамках слідчих дій в квітні 2018 року за участі директора ТОВ «БК Спецбудтехнологія» та представника Департаменту комунального господарства Харківської міськради було виявлено працівників СКП «Харківзеленбуд», які проводили улаштування декоративної чавунної решітки. Зі слів працівників СКП, такі роботи вони проводять за вказівкою керівника півроку. З’ясовано, що загалом було встановлено 50 декоративних решіток на двох алеях.

Слідчі також виявили склад декоративних чавунних решіток на території саду ім. Т.Г. Шевченка, огородженої парканом, за ККЗ «Україна», поруч з розважальним комплексом «Немо». На землі знаходиться груда чавунних декоративних решіток, зі слідами корозії.

Попередніми даними встановлено, що вказану територію використовують співробітники «Харківзеленбуд» для зберігання господарських приладь.

Суд ухвалив клопотання слідчого на доступ до документів СКП «Харківзеленбуд».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X