Розстріл учасника «владної ОЗГ»: На Харківщині суддя заявив про тиск і погрози вбивством

У Харківській області суддя районного суду заявив про незаконне втручання у свою діяльність.

Про це повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя у скарзі судді Балаклійського районного суду Харківської області Володимира Стригуненка, передає Depo.Харків.

Згідно повідомлення, Стригуненко 4 січня відхилив скаргу на бездіяльність слідчого, який начебто не вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом скоєння правопорушення.

Суддя наголосив, що ініціатор скарги, що була відхилена, того ж дня подав до Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області заяву про вчинення щодо нього кримінального правопорушення. Зокрема, згідно заяви, до складу злочинного угрупування, що скоїло правопорушення, входить суддя Стригуненко, керівництво району, поліції та прокуратури.

5 січня громадянин, скарга якого була відхилена, виклав у «Фейсбук» відеозапис судового засідання та негативний коментар щодо діяльності Стригуненка. Пізніше громадянин виклав письмовий коментар, «який містить погрозу вбивством щодо судді Стригуненка В. М. шляхом розстрілу». Мотив – помста за конкретне судове рішення.

Стригуненко звернувся до голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедесюка та генпрокурора Юрія Луценка у законний спосіб відреагувати на погрози та втручання у діяльність судді.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X