Розчленування судді Трофимова в Харкові: Поліція заявляє про затримання причетних

Слідчі виявили осіб, котрі, ймовірно, причетні до убивства судді Володимира Трофимова та членів його родини, за кордоном

Як передає Depo.Харків, про це в інтерв’ю «Сегодня» сказав заступник голови Національний поліції України В’ячеслав Аброськін.

«З’явилася інформація, що дає надію на розкриття справи про вбивство судді Трофимова. За кордоном затримані деякі особи, і ми отримали відомості про їх можливу причетність до цієї справи. Ми виїжджали в ту країну, працювали з цими особами, дещо знаємо, але заявити, що вже на прямому шляху до розкриття, поки не можу. За інформацією, якою володіємо, мотив вбивства, швидше за все, — службовий, пов’язаний з діяльністю Трофимова як судді», — сказав Аброськін.

Нагадаємо, 15 грудня 2012 року в Харкові невідомі вбили суддю Фрунзенського районного суду Харкова Володимира Трофимова і трьох членів його сім’ї. За даними слідства, обезголовлені трупи виявив у квартирі судді близький родич загиблих. Було вбито: 58-річного Трофимова, його 59-річну дружину, їхнього 30-річного сина і 29-річну цивільну дружину сина. Вбивці забрали з місця злочину відрізані голови убитих.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X