Російська поліція заявляє, що встановила вбивцю лідера «Оплоту»

Російська поліція встановила особу кілера, який застрелив лідера сепаратистського руху «Оплот» Євгена Жиліна

За даними джерела в правоохоронних органах Москви, виконавцем злочину був громадянин України Микола Дідківський, передаєтся  з посиланням на «Росбалт«.

Дідківський оголошений у міжнародний розшук.

«Були зібрані незаперечні докази, що він був виконавцем злочину, також його впізнав потерпілий під час нападу приятель і охоронець Жиліна Андрій Козар», — розповів співрозмовник.

За його словами, Козару були пред’явлені фотографії громадян і він впевнено вказав на фото Дідківського. Його впізнали і співробітники ресторану, де було скоєно вбивство.

Ще до того, як на його слід вийшли слідчі і оперативники, Дідківський зумів залишити межі Росії. Йому заочно пред’явили звинувачення за ст. 105 (вбивство), 30 і 105 (замах на вбивство) і 222 (незаконне зберігання зброї) Кримінального кодексу Росії.

Довідка. 19 вересня 2016 року на території елітного селища Горки-2 в Одинцовському районі Московської області Російської Федерації в ресторані кілер розстріляв двох людей, одним з яких виявився лідер харківської терористичної організації «Оплот» і противник Євромайдану Євген Жилін.

Офіційне підтвердження факту смерті громадянина України Жиліна надійшло з Росії наприкінці 2016 року.

У зв’язку зі смертю підозрюваного кримінальне провадження проти нього було закрито 28 грудня 2016 року.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X