Рік без Інтернету: У Чугуєві поліцейський пояснив, чому не декларував квартиру за 1 млн грн

У Харківській області суд повірив поліцейському, який 11 місяців не декларував куплену за 1 млн грн квартиру.

Про це йдеться у постанові Київського районного суду Харкова від 26 грудня.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на оперуповноваженого Управління захисту економіки в Харківській області. Із 4 травня 2018 року чоловік працює оперуповноваженим міжрайонного відділу №2 (м.Чугуїв) управління захисту економіки в Харківській області.

Згідно матеріалів справи, правоохоронець, перебуваючи на посаді інспектора роти № 2 батальйону № 4 Управління патрульної поліції у місті Харків, 18 квітня 2017 року купив квартиру за 1,04 млн грн. Однак повідомив про це НАЗК тільки 15 березня 2018 року – через 11 місяців після купівлі.

Прокурор в судовому засіданні підтримав обставини, викладені у протоколі, просив визнати посадовця винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накласти на нього штраф в розмірі 3,4 тис. грн.

Адвокат підозрюваного у суді просив закрити провадження у справі за відсутності у його підзахисного складу адміністративного правопорушення. За словами захисника, після набуття права власності на квартиру у правоохоронця не було доступу до мережі Інтернет, оскільки його комп’ютер знаходився у ремонті, останній неодноразово намагався повідомити НАЗК про зміни майнового стану з інших комп’ютерів, що з технічних причин виявилось неможливим. Відтак, умислу приховати квартиру у поліцейського начебто не було.

До суду посадовець приніс квитанцію про ремонт комп’ютера, датовану 30 березня 2017 року (квартиру він купив тільки наприкінці квітня 2018 року – ред.). Крім цього, у суді був допитаний свідок, який зазначив, що підозрюваний «у середині квітня» просив його комп’ютер, аби подати відомості про купівлю квартири до НАЗК, однак цього не вдалося зробити (купівля відбулася тільки 18 квітня, обов’язок задекларувати – до 29 квітня – ред.).

Суд постановив провадження у справі закрити у зв’язку з відсутністю в діях поліцейського складу зазначеного адміністративного правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області начальника Чугуївського відділу поліції Олександра Парфьонова підозрюють у хабарництві.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X