Світлична провела особистий прийом громадян на «Харківводоканалі»

До голови Харківської ОДА зверталися по матеріальну допомогу на лікування, оздоровлення та придбання ліків

Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, з питаннями та проханнями про допомогу до керівника області звернулося 20 робітників підприємства — як з Харкова, так і з районів області.

«Ми давно вирішили, що приймати людей і зустрічатися з ними потрібно там, де люди працюють, живуть і проводять більшу частину часу. Так можна бути ближче до людей і оперативно вирішувати складні та термінові питання», — зауважила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Під час особистого прийому на КП «Харківводоканал» до керівника області зверталися по матеріальну допомогу на лікування, оздоровлення та придбання ліків. Також прозвучали питання про ремонт доріг в Лозівському районі, реконструкцію дитячих майданчиків та встановлення спортивного обладнання.

«Я зверталася з питанням про реконструкцію дитячих майданчиків, — розповіла одна з учасниць прийому мешканка смт Краснопавлівки Марина Чепурна. — Майданчики в нас старі, металеві, що може призвести до травматизму. Хотілося б щось більш безпечне. І хотілося б спортивний майданчик, тому що молоді багато. Юлія Олександрівна пообіцяла наступного року зробити – цього року завершать ремонт нашої школи, а наступного на території встановлять спортивний майданчик».

Голова ОДА зазначила, що традиційно більшість проблем, з якими звертаються люди, стосуються житлово-комунальної сфери, соціальних, побутових питань та транспортних.

«Ми жодне питання не залишаємо без уваги, всі звернення знаходяться на нашому контролі. Усі департаменти ХОДА працюють, щоб їх вирішити. І так буде й надалі. Тому що влада повинна допомагати людям вирішувати їх проблеми. І доводити це не на словах, а на ділі», — підкреслила Світлична.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X