Світлична продовжує міняти голів районів: На Харківщині зняли з посади керівника Лозівської РДА Красноперова

У Харківській області з посади голови Лозівської районної державної адміністрації звільнений Сергій Красноперов.

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, відповідне подання підписала голова ОДА Юлія Світлична.

За власною інформацією Depo.Харків, близько шести місяців Світлична висловлювала незадоволення роботою Красноперова.

Разом із тим, наказом президента призначено нового голову Лозівської РДА. Районну державну адміністрацію з 30 жовтня очолить Ашот Керопов.

Довідка Depo.Харків. 49-річний Красноперов керував Лозівською РДА з квітня 2014 року. Був обраний до Лозівської районної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у 2015 році. До призначення на посаду голови Лозівської РДА Красноперов був головою районного осередку ВО «Батьківщина».

Новому голові Лозівської РДА Керопову 57 років. Має дві вищі освіти: у 1989 закінчив Харківський політехнічний інститут (спеціальність «Автомобілі і трактори», інженер-механік), у 2010 році закінчив НТУ «ХПІ» (спеціальність «Адміністративний менеджмент», магістр з адміністративного менеджменту).

До призначення на нову посаду працював заступником голови Лозівської РДА — починаючи з липня 2017 року.

До цього працював у реальному секторі економіки – починаючи з 1989 року, працював на Лозівському ковальсько-механічному заводі. Пройшов шлях від майстра бюро технічного обслуговування до посади директор з персоналу та соціального розвитку.

Як повідомляв Depo.Харків, 22 жовтня з посади голови Великобурлуцької РДА був звільнений Віктор Слиш. На його місце того ж дня було призначено Ігоря Коваленка.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X