Світлична про перемовини із дипломатами: Маємо підтримку усіх ініціатив

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична завдоволена результатами перемовин із послом ЄС Хюгом Мінгареллі, послом Італії Давіде Ла Чечиліа та директором ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером

Про це Світлична написала на своїй сторінці в Facebook за результатами зустрічей із європейськими чиновниками, які пройшли сьогодні, 21 лютого.

«Повністю задоволена результатами перемовин. Маємо підтримку усіх наших ініціатив! Обговорили багато перспективних проектів та узгодили напрямки подальшої співпраці. Домовились про прискорення реалізації проекту ЄБРР з оновлення міського електротранспорту у Харкові та впровадження додаткової програми кредитування малого бізнесу, — написала голова Харківської ОДА. — Окрема увага розвитку медичної сфери, освіти та системи адміністративних послуг. Також домовились, що європейські інституції візьмуть участь у створенні нового онкологічного комплексу на Харківщині».

Світлична додала, що вже ввечері і вона, і європейські чиновники планують відвідати матч Ліги Чемпіонів «Шахтар» — «Рома». «Вболівати будемо хто за кого, але європейське майбутнє України підтримуємо разом!», — зазначила голова ОДА.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X