Світлична увійшла в п’ятірку найвпливовіших жінок в українській політиці

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична зайняла п’яте місце в рейтингу найвпливовіших жінок в українській політиці

«Світлична очолила Харківську облдержадміністрацію восени 2016 року і за цей час встигла зарекомендувати себе і як успішний антикризовий менеджер, і як продуктивний керівник одного з найбільших і стратегічних українських регіонів. Сьогодні вона єдина жінка — голова ОДА. Її регіон пережив у 2017 р. велике випробування, а сама Світлична пройшла краш-тест по виходу з критичних ситуацій. Коли в березні цього року почалися вибухи на військових складах в Балаклії, Світлична зуміла оперативно налагодити координацію всіх силових служб і відомств щодо евакуації міста, чим попередила можливі жертви і катастрофічні руйнування», — пише видання.

Світлична також неодноразово займала перші місця в рейтингах роботи голів ОДА, демонструючи позитивні показники економічного зростання і адміністративні успіхи.

У цьому році зростання промисловості Харківщини досягало 9% при падінні цього показника в цілому по Україні на 1,3%. В області сьогодні найнижчий показник безробіття. Разом з тим Харківщина — одна з лідерів за рівнем зайнятості населення в усій країні.

Область — одна з небагатьох, де за участю її голови було досягнуто домовленостей з керівництвом підприємств-гігантів про підвищення зарплати працівникам до 40%.

«Крім ставки на соціальний захист і промисловий розвиток регіону, Світлична активно зайнялася просуванням Харків-Київщини на міжнародній арені, в чому їй допомагає сильний рівень англійської та польської мов. Нещодавно Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк виділили 320 млн євро на продовження будівництва Харківського метрополітену», — додає видання.

Сьогодні Харківщина претендує на статус дипломатичної столиці України: регіон за короткий час провів форум за участю понад 100 депутатів з країн Європи, Дні Литви за участю її президента Далі Грібаускайте. Крім того, були відкриті представництва низки впливових міжнародних структур. Останніьою значущою подією став візит до Харкова президента Польщі Анджея Дуди, де він зі своїм візаві — українським лідером Петром Порошенко — обговорював співробітництво в сфері оборони.

Завдяки активному залученню іноземних гостей до Харкова Світличної вдалося переконати міжнародне співтовариство в стабільній безпеці. Наслідком цього стало повернення великого футболу в місто, а також проведення низки спортивних змагань європейського і світового рівня.

Видання зазначає, що для врахування владної і електоральної компоненти впливовості, був складений попередній список з 50 жінок-політиків, після чого використовувалися два методи оцінки. Перший — опитування експертів, яким було запропоновано проранжувати учасниць списку за ступенем їх впливовості в нинішній системі влади. Другий метод — підрахунок згадуваності учасниць списку в загальноукраїнських та місцевих ЗМІ за четвертий квартал 2017 року. Результати, отримані двома методами, були усереднені, і таким чином вийшов об’єднаний рейтинг.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X