Сепаратистська справа екс-нардепа Александровської на Харківщині: Суд переходить до нового етапу

Харківські правоохоронці передали до суду зібрані докази вини екс-нардепа від нині забороненої Компартії України Алли Александровської

Про це повідомили  у прес-службі прокуратури Харківської області.

За відомостями прокуратури, обвинувальний акт у справі Александровської перебуває в Харківському районному суді Харківській області. Захист комуністки не визнає вину обвинуваченої за всіма інкримінованими епізодам.

На цій стадії продовжується допит свідків сторони обвинувачення та захисту. «Тривалість судового розгляду обумовлена затягуванням процесу з боку сторони захисту (3 захисника), які кожного судового засідання заявляють різноманітні клопотання. Судові засідання призначаються декілька разів на місяць», — зазначили у прокуратурі.

Наступне судове засідання призначено на 28 лютого на 16:00. Під час цього засідання планується завершити допит свідків і розпочати вивчення матеріалів кримінального провадження.

«Зібрана доказова база, на думку сторони обвинувачення, стосовно протиправної діяльності Александровської дозволить у 2018 році Харківському районному суду Харківської області винести законний вирок», — підкреслили у прокуратурі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X