Силовики анонсували масштабне «відпрацювання» Харківщини

Силовики анонсували масштабне «відпрацювання» Харківщини.

Повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області з посиланням на заступника голови Національної поліції В’ячеслава Аброськіна.

За його словами, відпрацювання проводитиметься з 21 по 31 січня.

«Зокрема, здійснення комплексу заходів з метою виявлення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв, викриття та знешкодження незаконних каналів надходження та транзиту наркотичних речовин на територію області, посилення наступальності дій поліції у напряму протидії кіберзлочинності, ліквідація організованих груп та злочинних організацій, протиправна діяльність яких чинить негативний вплив на формування криміногенної ситуації в Харківській області зокрема та в державі в цілому, збільшення присутності поліції на вулицях міст Харківщини за рахунок залучення додаткових сил та засобів, збільшення кількості нарядів», — сказав Аброськін.

Він додав, що для відпрацювання в Харківської області вже залучено додаткові сили та засоби поліції у тому числі за рахунок поліцейських міжрегіональних підрозділів, розгорнуті додаткові контрольно-пропускні пункти, маршрути та пости, а також залучені інші наряди, посилені добові наряди чергових частин та слідчо-оперативних груп.

«Необхідно відмітити і позитивні здобутки у напрямку боротьби із злочинністю в Харківському регіоні за результатами минулого року. Кількість вчинених тяжких та особливо тяжких злочинів зменшилась на 5%, у тому числі фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень – майже на 20%, розбійних нападів – на третину. Менше скоєно окремих видів майнових злочинів, у першу чергу пограбувань – на 22% та незаконних заволодінь транспортними засобами – майже на 20% Посилено результативність роботи з розкриття злочинів. Так поліцією Харківщини розкривається 92% вчинених убивств та тяжких тілесних ушкоджень», — додав Аброськін.

Як повідомляв Depo.Харків, вранці 16 січня на вулиці Краснодарській двоє невідомих у балаклавах скоїли напад на офіцера Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X