Скандальна забудова «Металіста» та інфіковані маршрутки: Як Кернес примудрився «покращити» Харків

Мешканці Харкова не полишають спроб достукатися до чиновників за допомогою сервісу електронної демократії

У травні мешканці Харкова зареєстрували на сайті міськради 47 петицій. Традиційно містяни просили відремонтувати дороги, парки та навести лад у роботі міського транспорту. Depo.Харків з’ясував, що хвилює харків’ян.

Боротьба із собачниками

Найпопулярнішою петицією місяця виявився заклик нагадати власникам собак, що треба прибирати за своїми улюбленцями. Автор петиції Ганна Кушнарьова скаржиться, що по всьому місту залишаються собачі фекалії, незважаючи на існуючі штрафи.

«Прошу встановити спеціальні контейнери з пакетами для власників собак в кожному дворі (а краще біля виходу з кожного під’їзду), а також в місцях дресирування собак. І біля кожного дитячого майданчика зробити величезні вивіски «Вигул собак на майданчику заборонено», — заявила Кушнарьова.

Нині її звернення підтримали 380 містян, збір підписів триває.

Скандальна забудова біля головного стадіону Харкова

У Харкові не вщухають дискусії навколо десятиповерхівки, яку зібралися будувати просто напроти стадіона «Металіст». Користувачі соцмереж обурилися будівництвом. Кажуть, це може завадити проведенню міжнародних матчів, адже відстань від новобудови до спортивної арени – кілька десятків метрів.

«Прохання заборонити будівництво будинку, через дорогу від стадіону «Металіст». Процес будівництва житлового комплексу зовсім поруч зі стадіоном, разом із підвищеною терористичною загрозою, поставить під сумнів можливість проведення офіційних міжнародних футбольних матчів у Харкові», — написала автор петиції Ольга Рибалкіна.

На сьогодні ідею Рибалкіної підтримали 375 містян. Збір підписів триває.

Виховання для маршрутників

Ще однією актуальної проблемою для містян стали брудні маршрутки. Мешканці Харкова просять зобов’язати перевізників прибирати в транспорті.

«Прошу, навіть вимагаю зобов’язати перевізників проводити вологе прибирання в салонах тролейбусів, трамваїв, автобусів мінімум 1 раз на тиждень. А в період загострення вірусних інфекцій проводити прибирання кожен день з дезінфікуючими засобами. Вартість проїзду збільшується регулярно, а ось обслуговування стає гірше», — заявила авторка петиції Ганна Кушнарьова.

Поки її вимогу підтримали 345 людей. Збір підписів триває.

Не полишають харків’яни й намагання врятувати ту невелику кількість історичних будівель, які ще залишаються в неаварійному стані. Містяни просять під час реконструкції враховувати загальний зовнішній вигляд будинку та не ставити пластикові вікна й двері з білими рамами.

«Встановити чіткі правила, згідно з якими повинен визначатися колір і матеріал віконних рам для кожного будинку або комплексу будинків», — зазначив автор петиції Ігор Гор.

Нині петиція набрали 293 підписи. Збір триває.

Розбиті дороги

Дороги – найболючіша тема для містян. Щомісяця на сайті міськради реєструють десяток звернень з вимогами провести ремонт доріг. Цього місяця просили відремонтувати хоча б основні транспортні артерії у П’ятихатках.

«В цеймомент їхній стан настільки поганий, що рухатися зі швидкістю вище 20 км/год. проблематично. У деяких місцях ями досягають ширини всієї дороги і глибини до 20 см», — йдеться у тексті петиції.

Нині петицію підтримали 220 містян. Збір підписів триває.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X