Скандальна забудова стадіону «Металіст»: Забудовник не має документів на багатоповерхівку

У Харкові біля стадіону «Металіст» за документами мала бути зведена не багатоповерхівка, а автомобільний салон

Про це в коментарі кореспондентові  сказав начальник управління прокуратури Харківської області Олександр Бондаренко.

«Нам відомо про це питання. Вони почали будувати цей об’єкт всупереч декларації, яка видавалася на будівлю не багатоповерхівки, а автосалону. Це питання, наскільки мені відомо, було знято з порядку денного сесії. Дійсно, якщо будуть встановлені порушення під час виділення цієї земельної ділянки під забудову, будемо реагувати», — сказав Бондаренко.

Прокурор зазначив, що земельна ділянка під будівництво автосалону на вулиці Оренберзькій, 9 виділялася одному товариству, однак воно перепродало цю ділянку іншим підприємцям. «Зміни цільового призначення цієї земельної ділянки не відбулося, тому ми і говорили про те, що забудова незаконна. Оскільки була виділена земля не для багатоповерхівки, а для будівлі автосалону», — зауважив він.

Бондаренко додав, що під час однієї із сесій Харківської міської ради депутати мали змінити цільове призначення цієї земельної ділянки, однак це питання було зняте з порядку денного. «Декларація, яка була видана на початок будівельних робіт, фактично незаконна. Вона повинна бути скасована, оскільки не було зміни цільового призначення цієї земельної ділянки», — сказав прокурор.

Бондаренко зазначив, що декларація на будівництво підлягає скасуванню.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X