Смертельна ДТП у Харкові: Адвокатам не вдалося витягнути підозрюваних із СІЗО

Київський районний суд Харкова продовжив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для підозрюваних у смертельній ДТП на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова Олени Зайцевої і Геннадія Дронова

Прокуратура подала до суду клопотання із прохання продовжити Зайцевій та Дронову міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави ще на 60 діб.

Однак адвокати підозрюваних заперечили. Адвокат Зайцевої Юлія Козир заявила, що здоров’я її підзахисної погіршилося і вона потребує «систематичного нагляду лікарів». «Єдиний той факт що у санкції статті, яка інкримінується Зайцевій (передбачена відповідна міра запобіжного заходу – Ред.), не може бути підставою для обрання їй (такого – Ред.) запобіжного заходу», — сказала Козир.

Вона також заявила, що перебування у СІЗО при таких болях, які відчуває Зайцева, — це тортури. Адвокат попросила суд призначити Зайцевій домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.

Адвокат Дронова також заперечив проти тримання під вартою.

Суд, вислухавши всіх учасників процесу, вирішив продовжити міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без внесення застави на 60 діб.

Наступне засідання призначене на 31 липня.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X