Смерть активіста під Харковом: На екс-голову Есхара через конфлікт інтересів склали 22 протоколи

У Харківській області Управління захисту економіки направило до суду 22 протоколи щодо адміністративної корупції екс-голови Есхарівської селищної ради Анатолія Легкошерста

Як передає Depo.Харків, про це із посиланням на реєстр судових рішень повідомляє «Харківський антикорупційний центр«.

За відомостями ХАЦ, ці протоколи потрапили до судді Чугуївського міськрайонного суду Ігоря Карімова, який об’єднав їх в один процес.

Раніше ХАЦ направив заяви до поліції та НАЗК стосовно дій Легкошерста в умовах реального конфлікту інтересів. Адже ТОВ «АВА Сервіс 2017» без проведення відкритих торгів отримувало підряди від Есхарівської селищної ради на реконструкцію первинних відстійників на очисних спорудах та реконструкцію каналізації.

Засновниками ТОВ «АВА Сервіс 2017» були Максим Бабієв, Анжела Бондарчук, Віталій Крамчанінов, Сергій Легкошерст. Останній є братом селищного голови Есхару Анатолія Легкошерста.

На даний час цю фірму вже переписали на мешканці окупованої території.

Як повідомляв Depo.Харків, 5 червня у Харківській області знайшли повішеним активіста з селища Есхар, який боровся з корупцією, Миколу Бичка. Слідчі Чугуївського відділу поліції відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) з додатковою відміткою «самогубство» Кримінального кодексу України.

Мешканці Есхара висловили переконання, що Легкошерст причетний до смерті Бичка. На прохання громади Легкошерст написав заяву про складання з себе повноважень селищного голови.

Пізніше Легкошерст подав позов до Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області про визнання протиправним та скасування рішення «Про дострокове припинення повноважень Есхарівського селищного голови» від 8 червня, поновлення його на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Однак наприкінці вересня 2018 року Легкошерст відкликав свій позов.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X