Спецслужби Кремля намагаються дискредитувати ДПСУ, — генерал-майор служби

Через спецслужби Російської Федерації активно подається інформація, яка дискредитує прикордонне відомство України

Про це в інтерв’ю  сказав начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби України (ДПСУ), генерал-майор Сергій Бідило.

«Із моменту Революції Гідності російські ЗМІ розпочати активну провокативну компанію на правоохоронні органи України. Держприкордонслужба не залишилася осторонь. Увага російської преси прикована до будь-яких реформ та подій, що проводяться у відомстві, й резонансних затримань. Введення безвізу з країнами Євросоюзу, біометричний контроль для громадян РФ — цю інформацію активно висвітлюють з посиланням на відомчий сайт ДПСУ такі російські інтернет-видання як Лєнта.ру, ТАСС, РІА-Новини», — зазначив Бідило.

Він зауважив, що спецслужби Росії намагаються робити інформаційні провокації, спрямовані проти особового складу ДПСУ.

«Так, на початку жовтня російські засоби масової інформації активно висвітлювали факт стрілянини на російсько-українському кордоні поблизу Курська, під час якої загинув російський прикордонник. Інформація позиціонувалась так, що нібито бойовики, які відкрили стрілянину по російським правоохоронцям, проникли на територію РФ з боку України. А до цього вони воювали на Донбасі. У той же час, до нас інформація про порушення кордону не надходила, під час моніторингу будь-яких ознак правопорушення виявлено не було. І тільки наступного дня прес-служба прикордонного відомства РФ спростувала інформацію, що бойовики рухалися з України та затвердила версію про те, що бойовики намагалися потрапити в Україну», — сказав він.

Керівник управління додав, що, крім цього, російські спецслужби через засоби масової інформації постійно надають інформацію про нібито факти алкоголізму, дідівщини та дезертирства в ДПСУ.

«Така ж кампанія проводиться в засобах масової інформації на території, яка не контролюється українською владою. Наголошую, ця інформація не відповідає дійсності. Особи, які поступають на службу до ДПСУ проходять детальне обстеження у вузьких спеціалістів: нарколога, психолога та психіатра. Крім того, досить жорстка перевірка триває в органах власної безпеки відомства. Кандидати з будь-якими проявами шкідливих звичок, або ті, хто не має бойового духу, відсіюються», — підсумував він.

Читайте також повну версію інтерв’ю «Кордон із Росією «всипаний» приватними земельними ділянками, — генерал-майор Бідило».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X